SEZÓNA KOLOBĚŽEK UKONČENA
hlava

Tímto Vám oznamujeme,že sezóna koloběžek je ukončena. Chceme Vám velmi poděkovat za využití služeb naši půjčovny a za Vaši návštěvu u nás.Pro zimní období máme pro Vás nachystány sněhoběžky, abychom si společněčně mohli užít krás našich Beskyd.Těší se na Vás kolektiv naši půjčovny u Chaty Šumná.

Kamera Pustevny - Rozcesti


kriz

Jízda na koloběžce začíná na Pustevnách, kde Vás náš personál proškolí o stavu a povaze trasy a vybaví přilbou pro vaši bezpečnost.Také dostanete instrukce jak se koloběžka používá a ovládá. Poté Vám obsluha zapůjčí koloběžku.

Pozor ,100% bezpečnost Vám zaručí pouze Vaše rozumná jízda.

 

 


meter

Koloběžku si můžete půjčit i na jiné trasy, např. projet se na Radhošť, ale pak musíte koloběžku vrátit na horní stanoviště. Zde Vám bude účtována cena hodinová - za jednu hodinu 160 Kč , cena může být nižší při půjčení na delší čas a větší počet koloběžek dle dohody.

PROFI koloběžky speciálně pro pro sjezdy vyrobila místní Valašská spol.MIBO s.r.o z Rožnova p.R. Jsou bezpečnéfunkční odolné a proto je není potřeba každý rok měnit. Naše 13-letá mezinárodní zkušenost s půjčováním koloběžek je toho nejlepším důkazem.

...........................................................................

Koloběžky Pustevny sjezd - možný výběr ze tří tras :

1. Jízda "na Ráztoku" po dojetí do cíle (Ráztoka v Trojanovicích), předáte koloběžku a přilbu personálu, který Vás bude čekat na dolním stanovišti: parkoviště naproti bufetu "U Bobra" - kde na Vás čeká Vaše auto. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit lanovkou nebo procházkou po Knížecí.

2. Jízda "ke Skokanovi" po dojetí do cíle (hostinec U Skokana - Prostřední Bečva - Kněhyně) odevzdáte svou přilbu a koloběžku. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit autobusem. Autobusová zastávka je přímo u hostince U Skokana. Nebo pokud jedete více auty, už při jízdě na Pustevny můžete zaparkovat auto rovnou naproti hostinci.

3. Jízda "do Rožnova pod Radh."- místem odevzdání koloběžky v Rožnově pod Radh. je restaurace Krčma /u nádraží/, kde se můžete také výborně a kvalitně občerstvit. Trasy do Rožnova p. R. vedou dvě, 16 km a 21 km. Kterou si vyberete je jen na Vás.

......................................................................................................................  

Upozorňujeme, že nezletilým dětem zapůjčíme koloběžku pouze se svolením zákonného zástupce.

Všechny koloběžky  jsou  pořízené od  českých výrobců. Jsme nejstarší, nejzkušenější a snažíme se být i  nejlepší půjčovnou na Pustevnách.Prodejní stanoviště na vrcholu Pusteven u CHATY ŠUMNÁ - viz web kamera 

Chata Šumná se nachází přímo naproti vyhořelému Libušínu -  120m od lanovky.
                                           www.chatasumna.cz 

Ceník
cennik
1. trasa Ráztoka                                                                         190,-/ks                                                         -koloběžky 3 ks a více                   160,-/ks
 
2. trasa Ke Skokanovi                                                                190,-/ks   
                                             -koloběžky 3 ks a více                   160,-/ks

 

3. trasa do Rožnova p.R                                                             250,-/ks                                                                                                                                                                                                       
AKCE !!! při zakoupení lístku u parkoviště Ráztoka
                                             
            - trasa č.1 Ráztoka                                                         160,-/ks
.............................................................................................................................................................
 Dětská sedačka                                                                            50,-/ks
 Helma                                                                                            zdarma    
 
    

 


Foto z Pusteven