Sněhoběžky Pustevny :)
hlava

 Zimní sezona sněhoběžek. Moc se na Vás těšíme. Pujčovna u chaty ŠUMNÁ.

Kamera Pustevny - Rozcesti


kriz

Jízda na koloběžce začíná na Pustevnách, kde Vás náš personál proškolí o stavu a povaze trasy a vybaví přilbou pro vaši bezpečnost.Také dostanete instrukce jak se koloběžka používá a ovládá. Poté Vám obsluha zapůjčí koloběžku.

Pozor 100% bezpečnost Vám zaručí pouze Vaše rozumná jízda.

U nás můžete využít slevu na

 


meter

Koloběžku si můžete půjčit i na jiné trasy, např. projet se na Radhošť ale pak musíte koloběžku vrátit na horní stanoviště. Zde Vám bude účtována cena hodinová - za jednu hodinu 160 Kč , cena může být nižší při půjčení na delší čas a větší počet koloběžek dle dohody.

PROFI koloběžky speciálně pro pro sjezdy vyrobila místní Valašská spol.MIBO sro z RpR. Jsou bezpečnéfunkční odolné a proto je není potřeba každý rok měnit. Naše 10-letá zkušenost půjčování koloběžek na Pustevnách je toho nejlepším důkazem.


Koloběžky Pustevny sjezd :)  Můžete si zvolit ze tří sjezdů :

Jízda "na Ráztoku" po dojetí do cíle (Ráztoka v Trojanovicích), předáte koloběžku a přilbu personálu, který Vás bude čekat na dolním stanovišti: parkoviště naproti bufetu "U Bobra" - kde na Vás čeká Vaše auto. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit lanovkou nebo procházkou po Knížecí.

Jízda "ke Skokanovi" po dojetí do cíle (hostinec U Skokana - Prostřední Bečva - Kněhyně) odevzdáte svou přilbu a koloběžku. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit autobusem. Autobusová zastávka je přímo u hostince U Skokana. Nebo pokud jedete více auty, už při jízdě na Pustevny můžete zaparkovat auto rovnou naproti hostinci.

Jízda "do Rožnova pod Radh."- místem odevzdání koloběžky v Rožnově pod Radh. je restaurace Krčma na předměstí, kde se můžete také výborně a kvalitně občerstvit. Trasy do Rožnova p. R. vedou dvě, 16 km a 21 km. Kterou si vyberete je jen na Vás.

 

____CENÍK__NÍŽE___POD___WEBKAMEROU___________________________________________

Upozorňujeme, že nezletilým dětem zapůjčíme koloběžku pouze se svolením zákonného zástupce.

Všechny koloběžky  jsou  pořízené od  českých výrobců. Jsme nejstarší, nejzkušenější a snažíme se být i  nejlepší půjčovnou na Pustevnách.Prodejní stanoviště na vrcholu Pusteven U CHATY ŠUMNÁ  :) viz web kamera 

Chata šumná je přímo oproti vyhořelému Libušínu -  120m od lanovky - půjčovna od cesty www.chatasumna.cz 

Ceník
cennik
1 koloběžka - trasa Ráztoka 190,-/ks 
2 koloběžy a více - trasa Ráztoka 160,-/ks 

při koupi lístku u parkoviště   - trasa Ráztoka letní akce                             trasa Pustevy - Rožnov pod Radhoštěm 250,-/ks
přilba v ceně
140,-/ks
+ dárek 
dětská sedačka   50,-/ ks

 


Foto z Pusteven