SNĚHOBĚŽKY pokud bude sníh budeme půjčovat od 26.12.2017
hlava
Finské  SNĚHOBĚŽKY - Kickskpark


Půjčujeme za příznivých sněhových podmínek od prosince do března .

Když napadne sníh a už to nepůjde na kolečkách, máme novou adrenalinovou zábavu, která je vhodná pro dětičky i babičky! 
Zimní koloběžku si můžete půjčit v půjčovně u chaty Šumná ( viz níže kamera - záběr u chaty Šumná ) pak se spustit po "Knížecí" - a na parkovišti přímo u Vašeho autíčka v Ráztoce, sněhoběžku odevzdat . Nebo pokud máte auto na Pustevnách, můžete se vrátit na Pustevny lanovkou.
Sněhoběžka je, velice lehká (zdvihnete ji na malíčku), dá se průběžně  brzdit a její rychlost závisí jen na Vás.

Pokud nechcete na sněhoběžky čekat doporučujeme zvláště větším skupinám  jízdu na sněhoběžce uskutečnit do 12 hod. Také cena půjčovného  je do 12 hod  140,- Kč/1hod a po poledni 170,- Kč/1hod.

Video ke shlédnutí ve videogalerii. třetí zhora :)
 

Kamera Pustevny - Rozcesti


kriz

 

 

Jízda na koloběžce začíná na Pustevnách, kde Vás náš personál proškolí o stavu a povaze trasy a vybaví přilbou pro vaši bezpečnost.Také dostanete instrukce jak se koloběžka používá a ovládá. Poté Vám obsluha zapůjčí koloběžku.  U nás můžete využít 30% slevu na BESKYDY  CARD pro určité sjezdové tratě.

 


meter

 Koloběžka:Jestli se rozhodnete pro rychlou jízdu nebo poklidnou projížďku je jen na Vás. Můžete zvolit 3 trasy:


Jízda "na Ráztoku" po dojetí do cíle (Ráztoka v Trojanovicích), předáte koloběžku a přilbu personálu, který Vás bude čekat na dolním stanovišti: parkoviště naproti bufetu "U Bobra" - kde na Vás čeká Vaše auto. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit lanovkou nebo procházkou po Knížecí.

Jízda "ke Skokanovi" po dojetí do cíle (hostinec U Skokana - Prostřední Bečva - Kněhyně) odevzdáte svou přilbu a koloběžku. Zpátky na Pustevny se můžete vrátit autobusem. Autobusová zastávka je přímo u hostince U Skokana. Nebo pokud jedete více auty, už při jízdě na Pustevny můžete zaparkovat auto rovnou naproti hostinci.

Jízda "do Rožnova pod Radh."- místem odevzdání koloběžky v Rožnově pod Radh. je restaurace Krčma na předměstí, kde se můžete také výborně a kvalitně občerstvit. Trasy do Rožnova p. R. vedou dvě, 16 km a 21 km. Kterou si vyberete je jen na Vás.

Koloběžku si můžete půjčit i na jiné trasy, např. projet se na Radhošť. Zde Vám bude účtována cena hodinová - za jednu hodinu 120 Kč , cena může být nižší při půjčení na delší čas a větší počet koloběžek dle dohody.

______________________________________________________

Upozorňujeme, že nezletilým dětem zapůjčíme koloběžku pouze se svolením zákonného zástupce.

Všechny koloběžky i elektrokoloběžky jsou  pořízené od  českých výrobců. Jsme nejstarší, nejzkušenější a snažíme se být i  nejlepší půjčovnou na Pustevnách.Pro naše zákazníky nově otevřen eshop se slevami. www.objednavkakolobezky.eu 

Naleznete zde akční ceny na každou trasu!

Zakoupit sjezd můžete přímo ZDE. Voucher se dá využít jen v provozní době!


Prodejní stanoviště na vrcholu Pusteven U CHATY ŠUMNÁ  :) 
Chata šumná je přímo oproti vyhořelému Libušínu -  120m od lanovky - půjčovna od cesty www.chatasumna.cz

Půjčujeme jen Rožnově pod Radh. Hážovice 2081. Vydat se můžete  na cyklostezku , Pustevny, nebo dle vlastního uvážení.  První hod .250,-Kč, každá další 100,-Kč.  info : 603845084 

Ceník
cennik
1 koloběžka     150,- / ks 
3 koloběžy a více     120,- / ks 
                                        

přilba
  

    v ceně
dětská sedačka     ano

Foto z Pusteven